Територіальні органи Міндоходів
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви об’єднання таблиць 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

Податок з доходів фізичних осіб

23.07.2013

Основним бюджетоутворюючим джерелом доходної частини місцевих бюджетів залишається податок з доходів фізичних осіб. Аналіз надходжень податкових зобов'язань за червень свідчить, що питома вага ПДФО в загальній сумі надходжень становить  майже 84%.

З метою недопущення втрат бюджету, забезпечення своєчасності та повноти отримання  належних сум податку, стан розрахунків з власниками земельних паїв на постійному контролі Східно-Дніпровської ОДПІ.

Питання розрахунків за використовувані земельні частки (паї) розглянуті під час зустрічі з керівниками агроформувань Васильківського району, яка була проведена 19 липня заступником начальника Бондаренко М.В.

Аналіз нарахування податку проводиться в розрізі сільських та селищних рад з метою недопущення втрат бюджету та можливістю контролю власних надходжень кожною територіальною громадою.  За оперативними даним в поточному році очікувані надходження податку з доходів фізичних осіб від орендної плати за земельні паї становитиме 5057,1 тис.грн., на сьогодні бюджет отримав 647,2 тис.грн, що становить 12,8%, до кінця липня надійде 370,0 тис.грн. податку. Сільськогосподарськими підприємствами  надані графіки розрахунків по орендній платі та відповідних розрахунків з бюджетом.

Стан розрахунків по орендній платі за земельні наділи (паї) щопонеділка розглядається на робочій нараді у голови райдержадміністрації. Постійний контроль та своєчасне реагування на випадки порушень термінів розрахунків з бюджетом є запорукою виконання доходної частини бюджетів сільських та селищних рад району.